Produkcja europalet i nadstawek drewnianych

Firma RAVEN Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości opakowań drewnianych tj. palet i nadstawek paletowych. Istniejemy od 1994 roku. W 2001 roku, na skutek przejęcia udziałów filii produkcyjnej norweskiego koncernu AVEN AS przez nowego właściciela, działamy pod nazwą RAVEN. Nasz skandynawski odpowiednik istnieje na europejskim rynku już od 1928 roku. Od początku istnienia, czerpiemy z jego doświadczeń i tradycji starając się sprostać stale rosnącym wymaganiom rynku.

Europalety i opakowania drewniane

Koncentrujemy się na dostarczaniu naszym klientom wysokiej jakości drewnianych opakowań przemysłowych. W naszych katalogach produktów mogą Państwo znaleźć m.in. palety i nadstawki paletowe w wymiarach odpowiadającym życzeniom klientów, palety EUR EPAL, pokrywy skrzyniopalet oraz różnego rodzaju inne opakowania drewniane. Zajmujemy się także sprzedażą wysokiej jakości biomasy drzewnej. Wykwalifikowana kadra pracownicza oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji opakowań drewnianych gwarantuje, że wszystkie zamówione u nas wyroby są najwyższej jakości i dotrą do Państwa na czas. Posiadamy własny trak i suszarnie. Obecnie nasza firma liczy 125 pracowników zatrudnionych w systemie zmianowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie zachować ciągłość produkcji i sprostać potrzebom rynku.

Certyfikaty jakości

Oferowane przez nas produkty powstają z posiadającego certyfikat FSC® (Forest Stewardship Council®) FSC-C131157 surowca drzewnego pochodzącego z Lasów Państwowych. Dbałość o wysoką jakość powstających w naszej fabryce wyrobów zaowocowała uzyskaniem świadectwa fitosanitarnego wg. ISPM n. 15, IPPC / HT KD DB, które uprawnia nas do ich eksportu do wszystkich krajów świata. Nasza firma, jako pierwsza w kraju, uzyskała stosowne uprawnienia, które pozwoliły jej na wpisanie z numerem PL 08-001 do „Krajowego Rejestru Firm spełniających warunki produkowanych wyrobów z drewna w aspekcie wymagań fitosanitarnych”. W grudniu 2004 roku uzyskaliśmy także certyfikację Zintegrowanego Systemu Zarządzania, który obejmuje:
  • System Zarządzania Jakością (31.10.2002), wg EN ISO 9001 : 2000;
  • System Zarządzania Środowiskiem (09.12.2004), wg EN ISO 14001 : 2004;
  • System Zarządzania Bezpieczeństwem i higieną pracy (22.12.2004 – 08.11.2010), wg OHSAS 18001 : 1999 / PN-N-18001 : 1999.
Zawsze przykładamy ogromną wagę do satysfakcji klienta z produkowanych przez nas wyrobów i ze współpracy z nami. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.